blossom400.jpg

Woda na działce

5 kwietnia (piątek) będziemy odkręcać wodę na ogrodzie. Prosimy o sprawdzenie stanu instalacji.

Informujemy, również o konieczności dostosowania stanu studzienek wodomierzowych tak aby wodomierz nie znajdował się w "gruncie". Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

Drukuj

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

 

Zarząd ROD zaprasza członków naszego ogrodu na WZSW w dniu 15 marca (piątek) o godzinie 16:30. Dokumenty sprawozdawcze będą wystawione do wglądu 8 marca (piątek) o godzinie 16:00 w świetlicy ROD. Jeśli działkowcy chcą przedstawić jakieś wnioski na WZ, prosimy o kontakt z Zarządem w dniu udostępnienia dokumentów lub telefonicznie. 

Drukuj

Regulacja gruntów w ROD

 

Końcem stycznia odbyło się spotkanie ogrodów z terenu Radzionkowa z Burmistrzem, Gabrielem Toborem w sprawie regulacji gruntów ROD zgodnie z uchwałą o rodzinnych ogrodach działkowych. Z informacji jakie uzyskaliśmy z urzędu w piątek, 3 lutego, wynika że prace przyśpieszyły i jest szansa na zakończenie regulacji gruntów ROD w tym roku. Przypomnijmy, że nasz ogród starał się o uregulowanie gruntów od roku 2018. 

 

Drukuj

Wizyta Mikołaja w naszym ROD

4 grudnia odwiedzi nasz ogród św. Mikołaj. Zgłoszenia dzieci chętnych z naszego ogrodu przyjmowane są do 25 listopada pod numerem telefonu: 512 224 540.

Zapraszamy !

Drukuj

Odpady BIO z pielęgnacji terenów zielonych na ogrodzie

Informujemy, że od 1 stycznia 2023 będzie możliwość oddania odpadów "zielonych" do PSZOK-a. Taką uchwałę podjęli radni na wrześniowym posiedzeniu Rady Miejskiej. Zarząd z radością przyjął tę wiadomość, która w znaczący sposób ułatwi zagospodarowanie odpadów BIO z terenu naszego ogrodu przez działkowców. 

 

Drukuj